Ofrojm Gasonjeren me qera në Lagjën Ulpian, kati 2

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Qendra Sot 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Ofrojm Gasonjeren me qera në Lagjën Ulpiana, kati i 2
Banesa është komplet e mobiluar
Struktura e Banesës

* Kati i 2
* Sallon
* Kuzhinë
* Banjo

Cmimi 200 euro
Code 10782
Per info +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqet tona në
Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra
Agjensioni Qendra
Agjensioni Qendra – Shëpi, banesa, garsoniera, lokale dhe zyra në shitje apo me qera. Agjensioni Qendra është themeluar në vitin 2016 e cila ofron shërbime të ndryshme të patundshmërisë. Ne mundohemi që klientëve tonë tja ofrojmë gjithmonë shërbimin më të mirë dhe jemi të gatshëm për ti kushtuar kohë dhe vëmëndje kërkesave të çdo klienti. Ne si agjension për patundshmëri me stafin tonë profesional jemi të gatshëm të ndjekim hap pas hapi procedurën e shit-blerjes apo qiradhënjes dhe jemi të hapur për bashkëbisedim rreth kërkesave të ndryshme të klientëve. Çelësi i suksesit të agjensionit tonë është përmbushja e çdo nevoje të klientëve me profesionalizëm maksimal. Ne si agjension mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertën më të mirë dhe më të përshtatshme për nevojat e juaja dhe Ju si klientë duhet të keni besim maksimal ndaj ne, sepse është e rëndësishme zgjedhja e një shtëpi apo banesë ku do të jetoni dhe do ti krijoni kujtimet e jetës tuaj apo do të filloni biznesin tuaj të preferuar në zyren ku do të ndiheni të rehatshëm. Vizitoni faqen tonë në Facebook apo shfletoni shpalljet tona në shitoren në merrjep.com për ti shikuar të gjitha oferta për shit-blerje apo qiradhënje të pasurive të paluajtshme që ne i kemi në dispozicion: Shtëpi në shitje në Bregu i Diellit, Banesë me qera në lagjen Dardania, Garsonierë në Ulpianë, Zyrë në sheshin Nëna Terezë Lokal me qera në qendër të Prishtinës. Gjithashtu kemi banesa, shtëpi, garsoniera, zyra dhe lokale në shitje apo me qera, në lagjet të tjera të Prishtinës dhe Fushë Kosovë, së shpejti do të jemi edhe me oferta të reja për patundshmëri në Ferizaj. Nëse keni nevoj të blini shisni apo jepni me qera pronat e juaja të paluhatshme mundeni të na vizitoni edhe në zyrën tonë në Dardani afër postës së madhe. Tel / Viber: +38344780999 E-mail: agjensioniqendra@gmail.com https://www.facebook.com/AgjensioniQendra/
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
0038344780999
https://www.facebook.com/AgjensioniQendra/
Agjensioni Qendra
+38345347047
Leaflet
Agjensioni Qendra
Ofrojm Banesën në Shitje në Qendër, 4 llullat 1 050 EUR
Ofrojm Banesën me qera në Lagjen Bregu i Diellit 200 EUR
Ofrohet #Banesa në #Shitje në Lagjën Tokëbashqe 75 000 EUR
Ofrojm #Banesën me #Qera në Qendër, te Qafa 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione