Publikuar: Gush 18 2022 06:16

Pent House me DITE/JAVE super luksoze në Emshir

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 18 06:16
Shikime: 1604
Ofrohet për Qira Pent House super luksoz në lagjen Emshir

Në lagjen Emshir ne Prishtinë, jemi duke ofruar për qira kete super Pent House luksozë.
E pozicionuar në katin e 10-të me pamje mahnitëse kjo banesë përfshin:

Sipërfaqe 81m2,
- Banim i shperndarë në 1 Qendrim ditorë me kuzhinë,
-1 dhomë gjumi,
-1 Banjo,
- 1 Wc,
-Koridorë,
-Terasë me një hapesirë të madhe shfrytëzuese.

Duke shtuar sigurine dhe qetësine gjatë qëndrimit tuaj.
Pent House ka të gjitha kushtet e përshtatshme, duke filluar nga mobilimi luksoz, kuzhina e kompletuar në cdo detaj , rryme dhe ujë 24/7
Ka ashensor që është i përdorshëm me anen e karteles, posedon parking me hapësirë të shumtë.

Ndër të tjerash objekti posedon një qasje të lehtë me afërsinë duke filluar nga marketët, restaurantet e shumta dhe qasjen e trafikut urban që gjendet poshtë objektit banesorë.

Çmimi 40€ / nata

Për më shumë informata na telefononi:
+38349883165 viber / whatsapp
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione