Penthouse 184m2 me qira në Dragodan – Arbëri.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 05:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dragodan - Arberi
Sipërfaqe: 184 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Penthouse gjendet në Dragodan te “Viva Fresh”. Penthouse ndodhet në katin e 8-të, ka gjithsej 2 kate me hapsira të mëdha, është tërësisht e mobiluar ,posedon ngrohje me rrymë dhe kondicioner si dhe garazhë. Penthouse ndodhet në një lokacion shumë të mirë banimi, ku ka pamje nga pjesa kryesore e qytetit dhe ndriçim të lartë natyral në të dyja katet.
Penthouse ka këtë renditje:
-Kati i 1rë:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes(njëra me Banjo)
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

-Kati I 2-të:
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo

ID e shpalljes: 00683

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim