Penthouse 200m² + 30m² me #QIRA në Aktash.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 08 Maj 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 70m2 në #SHITJE në Fushë Kosove. 35 000 EUR
Banesë 70m2 në shitje te Rruga B. 77 000 EUR
Truall 4,85 Ari në #SHITJE në Veternik. 0 EUR
Banesë 85m² në #SHITJE te Prishtina e Re. 71 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Penthouse ndodhet në Aktash, në kompleksin “IN ON”. Banesa ka një stil të veçantë, me një pjesë të murit të veshur me mermer e cila i jep një pamje të shkëlqyer dhomës së qëndrimit ditorë. Gjithashtu banesa ka hapësirë të mjaftueshme dhe ndriçim të lartë natyral. Banesa ka dy ballkona dhe terasë prej 30m² e cila ka një pamje të hapur nga qyteti. Banesa posedon ngrohje qëndrore me Vaillant dhe ashensorë.

*Në çmim është e përfshirë dhe garazha.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes (1-ra master bedroom)
|2 Banjo
|1 Depo
|2 Ballkona
|1 Terasë

ID e shpalljes: 01461

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
045/688-588
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtinë
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 19.41 Ari në #SHITJE në Suhadoll. 2 700 EUR
Depo 500m2 me qira në Preoc. 1 500 EUR
Depo 1600m2 me #QIRA në Zonën Industriale. 7 500 EUR
Shtëpi 203m2 me #QIRA në Lagjen Qershia. 1 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione