Penthouse 300m2 me qira ne Dragodan!DELTA

1 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyre 80m2 me qira te Swis Diamond!DELTA 600 EUR
Zyre 300 dhe 600m2 me qira ne Pejton!DELTA 0 EUR
SHITET BANESA TE QAFA !DELTA 0 EUR
Shitet banesa 72m2 ne Lakrishte!DELTA 67 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Ofrohet #Penthouse me siperfaqe 330m2 me qira ne Lagjen Arberia (Dragodan)

Penthouse gjindet ne katin e 8 (me ashensor funksional me qip'kartel + interfon), ka gjithsej 230m2 banim, dhe 100m2 terrasë me pamje te mrekullueshme nga qyteti. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Ka këtë renditje strukturore:

1 x Sallon me dy ambiente
3 x Dhoma gjumi (2 master bedroom)
1 x Dhomë pune
1 x Kuzhinë me tryezari
3 x Banjo (2 në master bedroom)
2 x Ballkona
1 x Terasë 100m2 (me jakuzzi)
1 x Shpajz/Utilit
1 x WC
1 x Garazhë ngjitur me liftin

Banesa ka nxemje dhe klimatizim qendror, rezervarin e ujit, dhe dritat emergjente. Cmimi sipas marveshjes \

Kodi: 27099
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Fotografia e Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokali 318m2 afer qendres te parku!DELTA 0 EUR
Ofrohet per Shitje Banesa 34m2 Breg Diellit!DELTA 0 EUR
Zyre me qira me invertar te Rruga C !DELTA 1 500 EUR
Shitet baneas 56m2 ne Arberi te amb Amerikane!DELT 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione