Penthouse fantastik me qira ne Aktash 300m2!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 17:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa 52m2 ne Shitje ne Ulpian ! DELTA 0 EUR
Ofrohet per shitje banesa 51m2 ne Qender !DELTA 145 000 EUR
Ofrohet Banesa Me Qira 60m2 te santea!DELTA 250 EUR
Ofrohet me qira objekti 1250m2 ne Veternik !DELTA 2 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet me qira "Penthouse"fantastik ne lagjjen"Aktash" ne kompleksin banesor"Prishtina Stars".Banesa eshte me dy nivele e punuar me arkitekture moderne dhe e mobiluar ne menyre shume estetike me stil luksoz.E pozicionuar ne pjesen me te mire te zones,perfshin 160m² banim dhe 130m² terase.Banesa ka kete shperndarje:
●3 dhoma gjumi
●Qendrim ditor
●Kuzhine te veçante
●3 ballkona
●2 Banjo&Wc
●Depo
●Garazhe
Posedon edhe kuzhine verore,ka ajrosje natyrale,klimatizim.Siguri te larte dhe monitorim 24/7 permes stafit të sigurimit fizik dhe sistemit te avansuar te kamerave me mbulim te plote te kompleksit.Pamje panoramike dhe relaksuese ne drejtim te qytetit.Çmimi sipas marreveshjes
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes ne shitje tek Muhaxharet !DELTA 50 000 EUR
Banes moderne me qira ne Pejton-Prim Grup!DELTA 450 EUR
Banes moderne ne shitje ne Arberi (MiniMax) !DELTA 52 000 EUR
Banes me qira 3+1 ne Aktash !DELTA 350 EUR
Në fillim