PentHouse me qera ne lagjen Arberia

800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: smart Sot 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Super banese PentHouse me qira ne lagjen Arberia. Eshte e mobiluar komplet luksoze, hapesire te madhe. Banesa gjendet ne nje lokacion shume te pershtatshem dhe ofron kushte shume te mira per banim.
Siperfaqe: 148m2
Çmimi I qirase: 800 € ( ne qimim perfshihet edhe garazha )
Renditja:
*Sallon me kuzhine
*2 Dhoma gjumi
*Banjo
*Wc
*Ballkon i madh ne tri anet plus 1 ballkon per 2 dhomat e gjumit
*Korridor
*Shpajz
* Garazh

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
smart
  Online
044393777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione