BANES ME QIRA per NDERKOMTAR

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: fatmir 24 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
leshohet banesa me qira ne lagjen arberija afer ambasades se Amerikes dhe minimax
banesa esht ne katin e 4 dhe ka 1 sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 shpajz, 1 banjo,koridor, 2 ballkona, ka nxemje qendrore, lift, banesa osht e re e pa banuar me heret, esht e pa mobiluar, do mobilojm sipas deshires se qiramarrsit.
kontakti : 049323836
prej ores 08:00 - 20:00
Leaflet
Në fillim