Banes me qira

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Banes me qira 22 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banes me qira ne qender te Prishtines te qafa 2 dhomshe,dhoma e fjestjes dhe sallon me kuzhine.Uje 24 ore
Banes me qira
045464646
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione