Banesë me qira në Tophane, Prishtinë

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Hamdi 12 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjendet në lagjen Tophane, rruga Lidhja e Lezhës, Vita 3 hyrja 2, kati 6, Prishtinë.
Qasja me qendrën e qytetit 5 min në këmbë.

Banesa posedon 110 m2 dhe ka:
- salloni dhe kuzhina, (ka edhe teras),
- 3 (tre) dhoma gjumi,
- 2 (dy) banjo.

Banesa është ndërtim i ri dhe është investuar ekstra nga pronari (unë), ka në funksion të gjitha shërbimet:
- Ashensor (me kartel dhe mirëmbajtje);
- Uji, (24 ore);
- Nxemje qendrore (me rrym me mundësi lidhje me sistemi e qytetit);
- Dysheme parket i klasit parë.
Mobiluar:
Banesa ka të montuar kuzhinën, banjot e kompletuara me sanitari. ndërsa mobiljet tjera sipas marrëveshjes (mundem me mobilu shpejt).

Mundësia e kontraktimit mbi qiranë deri ne 2 vite.

P.S.
Gjithashtu, ne atë objekt posedoj edhe garazh për veturë e cila pritet te funksializohet se shpejti.

Kontakti:
044 28 38 68 / viber
049 418 000 (prej ores 8 – 16)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione