Leshoj Banese me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Nini 09 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Leshoje banese me qera ne lagjen Ulpiana. 75m2.
Dhome gjumi dhe Sallon, nje Banjo. Banesa eshte e kompletuar me te gjitha kushtet per Jetese. Te gjith te interesuarit te kontakojne ne nr. 049617574
Leaflet
Në fillim