shtepi me hyrje te veqant

120 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Beqir 24 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoi hyrjen e veqante te shtepis me qira, hurja ka dhomen e ndejes ,banjo,kuzhin dhe koridor,ka nxemje qendror dhe ore elektrike te veqante,perparsi kan individet me familje.Banesa gjindet ne bregun e diellit ll te babesat e bardhe.
Beqir
163 594
Leaflet
Në fillim