Shiten Banesa tek ARSA, L. Muhaxherëve

0 EUR

Jepet me qera nga: ARSA Dje 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ARSA SHPK në kompleksin e saj ARSA është kujdesur që banimi i juaj të plotësoj të gjitha kërkesat e juaja për jetës cilësore.
Lokacioni shume i pershtatshem ne Mahallen e Muhagjereve, me qasje direkte në rrugën Bedri Shala dhe Sokol Sopi/ Jashar Salihu

Madhësit dhe planet e ndryshme të banesave mundësojnë që të bëni zgjidhjen më të mirë që ju duhet. Banesa me madhësi:44m2, 57m2, 58m2, 59m2, 61.9m2, 83m2, 84m2, 86m2, 89m2, 90m2 dhe 114m2. Po ashtu në dispozicion janë dhe penthouse me pamje shumë të bukur të qytetit.
🔹 Arkitekturë Moderne
🔹 Në kuadër të kompleksit do të jetë Kopshti për Fëmijë dhe Supermarketi
🔹 Vend parkime të mjaftueshme
🔹 Hapësirë gjelbëruese

Të gjitha banesat kanë ndriqim cilësor, me dritare të mëdha, izolim termik shumë të mire, me 3 xhama dhe roleta të montuara.

Secila banesë është e ndarë me dy mure dhe izolim akustik, për të pasur një ambient sa më të qetë për familjen tuaj.


Çmimi i sipas marrëveshjes.

Për detaje tjera, ju lutem kontaktoni në numërin: +383 44 621 005, çdo ditë nga ora 9:00 deri 18:00, përveç të dielave.

Vizitoni dhe pelqene faqen tone ne Facebook:
https://www.facebook.com/arsa.shpk


Në më pak se 1 km, nga kompleksi banesor ARSA mund të keni të gjitha shërbimet që ju duhen për një jetë të rahatshme, duke patur mundësi që të gjitha të arrihen në këmbë në një kohë të shkurtër:
1) 350m, Shkolla fillore ’Naim Frashëri’
2) 250m, Shtëpia e shëndetit, Xhamia e Muhaxherëve dhe Stacioni Policor
3) 300m, Parku i Qytetit
4) 600m, Kampusi i Universitetit të Prishtinës dhe Bibloteka Universitare
5) 950m, Gjimnazi ‘ Sami Frashëri’
6) 800m, Komuna e Prishtinës dhe Qeveria e Kosovës
7) 650m, Konviktet e studentëve të UP-së.
8) 700m, Shkolla Fillore ‘ Ismail Qemaili’
9) 700m, Shkolla Fillore ‘ILIRIA’
10) 300m, Universiteti ‘ILIRIA’
11) 300m, Universiteti ‘FAMA’
12) 800m, Sheshi ‘Zahir Pajaziti’

TAG:
banesa lokale qira lift muhagjer qender perdhes garazh depo ashensor gasonjerk nje dy tri dhomeshe dhoma shkoll shtepi lagjia e spitalit qender arberi dragodan pejton kalabri emshir tasligje prishtina dardani ulpian e re patundshmëri shes blej bans PentHous prishtin tophan
ARSA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione