Shtëpi 250m² me QIRA për zyre apo banim në Pejton

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate 11 Maj 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shtëpi 250m² me QIRA për zyre apo banim në Pejton

Shtëpi | 250m² | Pejton | P+2+Nk | 3.15ari truall

Shtëpia është e ndërtuar truall prej 3.15ari me sipërfaqe banimi prej 250m² të përbërë nga përdhesa,2 kate dhe nënkulmi.
Cdo kat ka dhomën e ditës, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe 2 ballkone.
Shtëpia është e përshtatshme për banim dhe zyre
Çmimi i qirasë sipas marrëveshjes.
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Penthouse në SHITJE në Pejton te "Nartel" 550 000 EUR
Shitet banesa 68m²ne Emshirne kompleskin "Dardha" 76 500 EUR
Ofrohet me QIRA banesa për zyre në shesh 450 EUR
Banese 100m2 me qira ne Qender mbi Margarita 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione