Shtepi luksoze

3 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Premium Patundshmëri Sot 14:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Premium Patundshmëri
Banes me qera Ulpiane 1+1, 220€ 210 EUR
Banes me qera Mati 1, 2+1 240€ 240 EUR
Shtepi per shitje ne Lagjen Qendresa 0 EUR
Banes me qera ne Dardani 300€ 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shtepi luksoze me qeraa

Shtepia gjendet ne lagjen Sofali

Shtepia ka 420m dhe oborrin

Shtepia posedon 5 dhoma gjumi | 2 Kuzhina | 2 sallone | 4 Banjo| | 2 Garazha|

Alarm sigurie dhe kamera 24\7

Shtepia esht ndertim i ri dhe e mobiluar komplet
Premium Patundshmëri
PREMIUM Patundshmëri Gjej rehatinë shpirtërore me ne! Premium Patundshmëri është agjension e specializuar në fushën e patundshmërive. Agjensioni është themeluar në vitin 2016 e cila merret me shitje, blerje ose qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, garsonierave etj. Premium Patundshmëri me ekipin e tij profesional ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e pasurive të paluhatshme. Poashtu objektivi i agjensionit tonë është që të rritet biznesi vit pas viti duke marrë parasysh profesionalizmin dhe motivitetin e stafit për të zgjeruar vazhdimisht njohuritë dhe për të përmirësuar performancat e tyre. Kompania jonë ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera, troje në shitje apo me qira, me kvadratura të ndryshme, të cilat do të përshtaten me kërkesat e klienteve. Shtëpitë me qira apo në shitje që ofrojmë ne ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës. Banesat dhe garsonjerat e ofruara me qira apo në shitje ndodhen në Dragodan, në lagjen Bregu i Diellit, në Mati dhe shumë lagje të tjera të Prishtinës. Kemi oferta të lokaleve dhe zyrave me kuadratura të përshtatshme të kërkesave të cdo klienti, të cilat ndodhen në Mati, Dardani, në qender të Prishtinës etj. Tokat e ofruara nga Premium Patundhsmëri ndodhen në Graçanicë, Brezovicë dhe Proshtin. Agjensioni Premium është një kompani e cila ofron banesa, shtëpi, troje, garsoniera, lokale dhe zyra me qira apo në shitje, me çmime të ndryshme të cilat do ti përgjigjen nevojave dhe mundësive të cdo klienti. Nëse keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira pasuritë e juaja të paluhatshme na kontaktoni ose vizitoni në zyrat tona, të cilat ndodhen në rrugën B në Prishtinë ose në zyrën te kafet e vogla. Të gjitha banesa, shtëpi, lokale, zyra dhe patundhsmëri të tjera të ofruara nga kompania tonë mund ti gjeni edhe në faqen tonë në Facebook ose në shitoren tonë në merrjep.com.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga B Prishtinë Tregoje në hartë
+38344100793
https://www.facebook.com/premiumpatundshmeri
Premium Patundshmëri
  Online
+38345411116
Leaflet
Premium Patundshmëri
Banes me qera ne Dardani 3+1 250€ 250 EUR
Banes me qera ne Bregun e Diellit 3+1 300 EUR
Banes ne shitje tek Kabash Group 107m2 77 000 EUR
Banes me qera ne Dardani 1+1 210 € 210 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione