super banesa me qira,qmimi i volitshem

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: fg 27 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
jap banesen me qira ne lagjen mati1, ndertim I ri, kati I 3 parking te sigurt , pamja nga lindja, sallon me kuzhine dhe dy dhoma te fjetjes koridor dhe ballkon, nxemje qendrore gjysme e mobiluar super kushte dhe qetesi per banim ju garantoj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione