urgjent banese me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: sami 02 Sht 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jap banesen me qera ne breg te diellit te posta e vogel. Banesa ka 55 m2, sallon, kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. Ka edhe nxemje qendrore dhe parking. Eshte e mobiluar dhe e molerosur. Leshohet per kohe te gjate.

o49794176
Leaflet
Në fillim