Zyre 180m² me qira perballe "Slovenia Sport"

1 600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre 95m² me QIRA përballë Hotel "Grand" 550 EUR
Banese me qira ne Aktash te "ExtremPizza" 300 EUR
Ofrohet me QIRA garsonierja në Bregun e Diellit 160 EUR
Zyre 150m²  me QIRA në shesh 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banesa 180m² perballe "Slovenia Sport", banesa eshte ne katin e trete, ka kete renditje:
-6 hapesira pune
-kuzhine
-dy banjo
-3 ballkone.
Cmimi: 1600 euro per muaj.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shiten 10 ari ne rrugen kryesore Prishtine-Hajvali koef.5+1 35 000 EUR
SHITET banesa në Bregun e Diellit te banesat e bardha 38 000 EUR
Banese me qira te Prime Group 450 EUR
Shtëpi 217m² me qira ne Marigona Residence 1 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione