Zyre me qira 4 njesi pune ne Shesh !DELTA

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira banesa 54m2 për zyre në Qendër 300 EUR
Banes ne shitje ne Kalabri te Lesna !DELTA 95 000 EUR
Ofrohet per Shitje Banesa 96.7m2 ne L.e Muhaxhereve ! DELTA 96 700 EUR
Ofrohet banes/shtepi me qira ne Lagjen "Pejton"!DE 270 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banes me qira per Zyre ne Sheshin kryesorë te Prishtinës

| 100m² | 4 njesi pune |

Banesa ndodhet ne katin e 4te me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti. E pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesore. Ka kete renditje strukturore: Sallon me kuzhin te ndarë, 3 dhoma te gjumit, 2 ballkona me pamje nga dy anet, banjo/wc. Banesa posedon termokos. Çmimi: 500/€ plus depoziti

Kodi: 3523

049 445 711 — 044 556 777
048 556 777 — 049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa ne Qender 3 dhoma gjumi !DELTA 0 EUR
Banes moderne me qira ne qender te qafa!DELTA 0 EUR
 Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Tophane !DELTA 330 EUR
Ofrohet per shitje banesa 100m2 ne Breg Diellit 100 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione