Zyre me QIRA në qendër përballë stacionit policor "92"

650 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 14:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
 #SHITET banesa në qendër te Hotel "Sirius" 79 000 EUR
Shitet banesa 85m² te Puhiza 3 mbi Parkun e Qytetit-Velani 1 100 EUR
Shitet banesa 98m2 ne Lagjen Arberia mbi Fivestar 115 000 EUR
Banesë me QIRA afër qendrës, te Ambasada e Zvicrrës 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Zyre me QIRA në qendër përballë stacionit policor "92"
Zyre | 110m² | kati 3 | 650euro
Zyra është në katin 3, ka sipërfaqe prej 110m² me këtë renditje:
-4 Dhoma pune
-2 Kuzhina
-2 Banjo dhe
-3 Ballkone
*Nxemje qëndrore me Termokos
Çmimi i qirasë është 650euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
Zyre | 110m² | kati 3 | 650euro
Zyra është në katin 3, ka sipërfaqe prej 110m² me këtë renditje:
-4 Dhoma pune
-2 Kuzhina
-2 Banjo dhe
-3 Ballkone
*Nxemje qëndrore me Termokos
Çmimi i qirasë është 650euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në rrugën C,ndërtues VG Construction 770 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në qendër te Hotel"Siriu 79 000 EUR
Ofrohet banesa për SHITJE në FushëKosovë 97.4m² 55 000 EUR
Leshohet lokali me qira te kafet e rakise 1 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione