Zyre me QIRA në shesh, përballë Ministrisë së Kult

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në Daradani mbi SachCaffe 450 EUR
Shitet shtepia 5.5 ari ne AKTASH rr."Gazmend ZAJMI" 650 000 EUR
Shitet banesa 88m² te Pozhegu në Fushëkosovë 47 500 EUR
Shtëpi me QIRA në Veternik afër Eulex 1 200 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Zyre me QIRA në shesh, përballë Ministrisë së Kulturës

Zyra është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-3 Njësi pune
-Mini Kuzhinë
-Banjo
-Wc dhe
-2 Ballkone
Çmimi i qirasë është 800euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Lokal me qira në qendër afër sheshit 1 000 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te "Standardi" 250 EUR
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës mbrapaTEB-Bank 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione