Zyre me qira ne sheshin "Nena Tereze"

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me QIRA në Pejton, te ambasada Norvegjeze 1 100 EUR
SHITET banesa në qendër afër Sheshit 160 000 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te "Standardi" 250 EUR
Banese me qira në qendër, te hotel "Sirius" 320 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Zyre me qira ne sheshin "Nena Tereze", kati i pare, perballe Ministrise se Kultures, 80m2, ka kete renditje:
-3 dhoma pune
-kuzhine
-banjo dhe
-2 ballkone.
Cmimi 500 euro per muaj, plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal 450m² me QIRA në Aktash 0 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Daradani mbi SachCaffe 450 EUR
Shitet trualli ne Sofali afer pishinës se Germise 110 000 EUR
SHITET trualli 3 ari mbrapa "Bau Market" 55 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione