Zyre me qira perball Hotel Grand (Q233)

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Dje 16:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Zyre me qira perball Hotel Grand (Q233)

►Kodi: Q233

►Banesa eshte e renovuar dhe e destinuar per zyre .

►Posedon: Hapesir per zyre , banjo , ballkon , kati 2

►Siperfaqe: 40 m²

►Çmimi: 350 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook
Leaflet
Agjensioni Demiri
D80   Shitet banesa perball santes 90 000 EUR
FK86 Ofrohet per shitje Banesa në Fushë Kosovë. 0 EUR
NR34  Shiten trojet në Hajvali 12 000 EUR
NR:4   Shitet trualli në Pejë Vitomiricë. 1 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione