Ipet banesa me qira 100 metra afer shadervanit

0 EUR

Jepet me qera nga: John 23 Jan 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjindet ne rrugen Papa Gjon Pali II. Banesa i ka 2 dhoma tfjetjes, banjo , sallon dhe kuzhine , dhe shpajz per larje te teshave . Banesa esht komplett e mobiluar.

Per ma shum informacion me kontaktoni ne viber.

Viber: +46737344548
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione