Leshohet banes me qera ne Prizren

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Selami 08 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet banesa me qera ne Prizren afer stacionit tw autobusave, banesa ka sallon, kuzhine dhe dy dhoma gjumi eshte komplet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim.
Leaflet
Në fillim