Leshoj Banese Me Qera Perball Abi Center

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ahmet 11 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj banesen me qera perball Abi Center.Eshte ne katin e pare.Eshte e mobiluar.I ka 3 dhoma,1 kuzhine, 1 banjo dhe 2 ballkone.
Leaflet
Në fillim