Ofrohet për QIRA banesë e 94m2

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Enis Lahu Sot 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrohet per QIRA banese e re 94m2

Banesa eshte ndertim i ri, gjendet ne objektin e dyte (objektin B), ne KATIN 1, me siperfaqe 94 m².

Banesa eshte e pabanuar me par, dhe kushdo qe fillon me banu eshte i pari banues.

Kontrata behet vetem ne afat te gjate 1 vjet e me shume, dhe me mundesi vazhdimi.

Çmimi: 200 euro per muaj.

Per info na kontaktoni:

+383 44 63 63 80 [ Viber + Whatsapp ]
+383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim