Banes me qera

Kërkohet me qera nga: Jeton 27 Korr 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Kerkoj banes me qera per 1 muaj (gusht) banesa duhet ti ket 2 dhoma gjumi dhe te jete me te gjitha paisjet per nje familje.jemi qift dhe 2 femi te rritur
Leaflet
Në fillim