Kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: Nora 28 Korr 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Kerkoj banes me qera ne fush kosove .. banesa te jet e mobiluar sadopak te ket nje dhom gjumi sallon dhe kuzhin qmimi 100 - 130 euro .. jom e interesuar per afat sa me te gjat sepse jom me familje !

Mund te me kontaktoni ne viber : +38645803029
Nora
Leaflet
Në fillim