Kerkoj banesë me qera

Kërkohet me qera nga: Adnan 28 Korr 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Kerkoj banesë me qera në Fushëkosovë per kohë me të gjatë. Banesa duhet të ket dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhinë.
Leaflet
Në fillim