Kerkoje banese me qera

Kërkohet me qera nga: Fatos 12 Tet 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkoje nje banese me qera ne Fushe Kosove. Banesa duhet te jete te Shkolla M.Grameo dhe te cerdhja "Bota Magjike".
Banesa me duhet nga 1 nentori i ketij viti. Banesa me duhet per kohe te gjate. Familjare...
Leaflet
Në fillim