Kerkoj banese me qera

0 EUR

Kërkohet me qera nga: L.thaqi 27 Korr 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Kerkoj banese 2 ose me shume dhomeshe me qera ose shtepi. Lokacioni duhet te jete afer banesave “fitorja” duhet te jete e mobiluar pjeserisht ose plotesisht. Jemi familje 3 anetareshe dhe kerkojme per kohe te gjate.
L.thaqi
045432568
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione