Kerkoj banes me qera 150-170

0 EUR

Kërkohet me qera nga: Eroll 17 Tet 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Kerkoj banes me qera ne komunen e lipjanit banesa duhet te jet e mobiluar 2 dhoma gjumi si dhe kuzhin e sallon pagesa 150-170 viber +37744346923
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione