Kerkohet Shtepi me qira ne Marigona Residence

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA zyra në qendër te Maroon Pub 500 EUR
Banese me QIRA në qendër në sheshin "Zahir Pajazit 350 EUR
Banese me QIRA ne Pejton, te ambasada Norvegjeze 350 EUR
🔔OFERTË ! Banesë në shitje në Dardani te Posta 77 000 EUR
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Kerkohet shtepi me qira ne Lagjen Marigona Residence per te huaj.
Kontakt:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin"Zahir Pajazit 130 000 EUR
Banese me qira te Kulla e Muhaxhereve ne L. e Muhaxhereve 500 EUR
Banesë me qira për zyre në shesh, perballë Grandit 500 EUR
Shitet lokali 162m² te kompleksi Eliza ne F.Kosovë 1 050 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione