Kërkoj banes me qera

0 EUR

Kërkohet me qera nga: Naser 11 Sht 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Kërkoj banes me qera ,1 dhomë dite dhe 1 gjumi në:
-Qendër
-Dardania
-Ulpiana
-Tophane(përball shkollës Model)
-Arbëria ( afër Ministris së Shëndetësis)
Deri në 200 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione