Kerkojm bashkbanuese ose garsoniere

Kërkohet me qera nga: Kujtesa 11 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jemi dy vajza dhe kerkojme bashkbanuese apo garsoniere,paguajm deri ne 130 euro.lagjet e preferuara dardani apo pejton
Leaflet
Në fillim