Kërkoj banes me qira per pushime

0 EUR

Kërkohet me qera nga: Enis 06 Jan 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Kërkoi banes me qera per pushime, për 4 antarë, periudha prej 12 korrik-6 Gusht 2021, banesa duhet të jet e mobiluar, e pergatitur, e gatshme per banim.
E preferueshme në Vushtrri, dhe hapsir per parking.
Enis
  Online
+393275633216
Leaflet
Në fillim