BANESA dhe LOKALET NE SHITJE ne qender DEQANIT

600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Petriti Dje 22:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SHTEPIA 186m2 ne SHITJE mbrapa lagjes QERSHIA 225 000 EUR
Banesa 140m2 te LULEDIELLI me FLETPOSEDUSE 750 EUR
Banesa 109m2 te VITA DENT afer RRETHIT KRYESOR 52 000 EUR
GARSONJERE ME QIRA NE ULPIANE 250 EUR
Lokalet prej 55m2 deri 1000m2.
Banesa prej 80m2 deri 120m2
Qmimi per lokale 1450.
Qmimi per banesa 600 euro per m2.
Petriti
  Online
044601786
Leaflet
Banesa 81m2 kati 9 te RUKOLLI TE MUHAGJERT 1 050 EUR
Banesa 86m2 kati 8 me FLETPOSEDUSE 480 EUR
Shiten 60 ari ne hyrje te autostrades ne SHKABAJ 6 500 EUR
BANESA 46m2 ne VETERNIK te ORIENT KUBZ 777 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione