Banese ne Drenas

0 EUR

Shitet nga: Gzon 02 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Drenas
Shitet Banesa ne qender te Drenasit ne Ndertesen Euromodel perball Al-Trade
Banesa eshte ndertim i Ri dhe ka kete renditje:
Sallon me Kuzhin
2 Dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Kati i 5
banesa perkthehet ne atë moment qe ryhet Pagesa
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione