Agjensioni Patundshmerise RINA

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise RINA 28 Maj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim të gjitha llojet e Banesave me të gjitha Llojet e Dimensioneve duke filluar Nga: 55m2,60m2,65m2,e deri tek ato 120m2.
Banesat jan të rregulluara me material cilësor dhe me nje punë të kontrolluar nga ekspert te ndertimtaris banesat Gjenden prapa Stacionit të Policies tek "Euro Invest"
Kontakt Tel:
+377 (0) 45 59 77 96
+386 (0) 49 54 00 30

RinaPatundshmeri@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerise RINA
+377 45 597 796
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione