ARTI - SHITET BANESA EXCLSUIVE 86.7 m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Arti Dje 16:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Ferizaj
--Shitet Banesa EXCLUSIVE 86.7 m2 në katin 5
--Rr. Ramadan Regjepi
--Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
--Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
--Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
--Ka mirmbajtje të rregullt.
--Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
--Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
--Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
--Organizimi:Sallon+Kuzhinë,Banjo&WC,1Dhom Gjumi,Terasa,Depo.
--Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri ARTI
--Na kontaktoni në këta numra të telefonit 049-848-667/044-224-298 (po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
--Agjensioni për Patundshmëri ARTI gjindet me zyre afër Bankes-TEB në Rr.Vellezerit Gervalla
--Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike//agjensioniarti@gmail.com
--Ne ju japim zgjedhje të duhura.
Agjensioni Arti
Agjensioni për patundshmëri Arti – Ndërmjetsim dhe shitblerje të shtëpive, villave, banesave, objekteve, tokave, lokaleve afariste. Kompania jonë është themeluar në tetor të vitit 2020, me një qëllim që të japë shërbime të ndryshmë në laminë e patundshmërise. Me stafin e tij profesional në këtë drejtim agjensioni Arti i ndihmon klientëve të gjejnë shtëpinë e tyre që kanë ëndëruar ose të fillojnë biznesin e tyre duke e gjetur lokalin të përshtatshëm për punën e tyre. Agjensioni për patundshmëri Arti ju jep mundësi të shisni, blini, jepni ose merrni me qera, shtëpi, banesa, zyra, hapësira afariste apo villa duke e kursyer kohen e klientit – pronarit. Gjithashtu ekspertët tonë ju ndihmojnë në vlerësimin e pronës tuaj, të cilët përdorin metodat më të reja për vlerësimin e pronave, si dhe ju ndihmojmë që nga fillimi deri në fund për të kryerë të gjitha procedurat e duhur për procesin nga kërkimi dhe gjetja e pronës të përshtatshme dhe deri në përfundim të të gjitha dokumentacioneve për kryerjen e procedurës për shit-blerje ose qiradhënje. Misioni i kompanisë tonë është që të sigurojmë nivel të lartër të shërbimit, kualitetit dhe ekspertizë në këtë treg duke e marrë parasysh se pas çdo transaksion me pasuritë të paluhatshme qëndron personalitet apo familje, duke e pasur për qëllim që të përparojmë vit pas viti në këtë drejtim duke e patur inspirim kënaqësinë e klientëve tonë. Banesat, shtëpitë, zyret, villat dhe lokalet që agjensioni Arti ofron ndodhen në të gjitha qytetet e Kosovës. Nëse ju duhet të blini, shisni ose jepni me qera, shtëpi, banesa, zyra, lokale, villa apo troje me kuadratura të ndryshme ju lutemi na vizitoni në zyrën tonë në rrugën "Vëllezrit Gërvalla" në Ferizaj, vizitoni faqen tonë të Facebook apo shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në MerrJep.com. Tel / Viber: 049848667 E – mail: agjensioniarti@gmail.com Rruga: Vëllezrit Gërvalla – Ferizaj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Vëllezrit Gërvalla Tregoje në hartë
049848667
https://www.facebook.com/Agjensioni-P%C3%ABr-Patundshm%C3%ABri-ARTI-100468908505767
Leaflet
Agjensioni Arti
ARTI - SHITET BANESA 68.16 m2 0 EUR
ARTI - SHITET BANESA 134.25 m2 0 EUR
ARTI - SHITET BANESA 112 m2 0 EUR
ARTI - SHITET BANESA 100m2  E Mobiluar 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione