Banesa me qira EXCLUZIVE Kati I.Apartment for Rent

0 EUR

Shitet nga: Arben 18 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Jepet me qira banesa "EXSLUZIVE"ne lagje te Re kati I i banimit.Banesa ka :Sallon ,kuzhine moderne ndaras prej sallonit,dy dhoma gjumi standarde ,banjo ,koridor,teras,nxemje qendrore,hapsire parkimi, pamjen ka lindja ,3 min nqender te qytetit,dy shkolla i ka afer 1 min (Gjon Sereçi dhe Gjimnazin) po ashtu qerdhen,spitalin etj.Banesa eshte tejet luksoze mbrenda,e mobiluar dhe kompletuar i ka te gjitha Tel 045499418 dhe +38344920032. There is a luxury apartment for rent, first floor, has two bedrooms, living room, kitchen, corridors, bathroom, terraces.Located in the near city center , with all living conditions.Has heating "Vailant" system,bathroom system Geberit, Italian kitchen etc. There is also a Personal Parking .The apartment is complet. Arben Hamzaj 044 92 00 32 Viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione