Banesa Ne Shitje

Shpallja e kompanisë Shitet nga: rinor Sot 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
5
Komuna
Ferizaj
Shiten Banesat....
80.0m2 Kati i 3t
95.3m2 Kati i 3t
108.0m2 Kati i 3t
132.0m2 Kati i 3t
135.4m2 Kati i 3t
95.3m2 kati i 7t
Banesat ndodhen në mes dy rrugëve:
në qendër të qytetit në rrugën "Dëshmorët e Kombit"
përballë shkollës "Jeronim De Rada" dhe në rrugën
"Tahir Sinani" përballë The Village - Shoping Center.

Viber +38344133055
Leaflet
Në fillim