Banese prej 95m2 ne Ferizaj

34 000 EUR

Shitet nga: prona 11 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
shitet banesa kati VI prej 95M2 banesa eshte e gateshme per banim dhe shitet me qmim shume te voliteshem vetem per 350 euro M2 TEL.054/521-736
Leaflet
Në fillim