Juristi-Shitet banesa 2+1 kati 5

0 EUR

Shitet nga: Juristi 10 Qer 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
SHitet Banesa në Rr. Gjon Sereqi
KATI: 5

Siperfaqe: 94.71 m2
Ndertuesi: Bardhi
Afati i dorezimit :Dhjetor 2019

Organizimi i mbrendshëm: Banesa ka Qendrim ditor+ Kuzhina, 2 dhoma gjumi, Banjo, Wc, depo, koridor, terase

Nërmjetësues i autorizuar: Nsh " JURISTI"
Adresa: Rr. Dëshmoret e kombit- te Centrumi (kati II)
Tel: 043/800-033
Wiber: +383 44 410-972
E-mail: nsh.juristi@outlook.com

I/E Nderuar Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno "JURISTI" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione