LINA banesa 122m2 K II ,rr.D.e Kombit132/16

Shitet nga: LINA Sot 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadraturë: 122m2
Kati: II-të
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Rrg Deshmoret e Kombit.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim