LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja Iliria- Ferizaj
Sipërfaqe: 91.50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 91.50m2
Kate: Te Ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,,wc+b, terasë .
Adresa: Rr Driton Islami ''(Lagjja Iliria)
Investitori: ARJAK & CO sh.p.k dhe ALWERA Sh.p.k
Funksionalizohen: 2018.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim