LINA-Shitet banesa 104.40m2 kati -V-

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. 12 Qershori Ferizaj
Sipërfaqe: 104.40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shiten: Banesat
Kuadratura: 104.40 m2
Kati: -V-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,3 dhoma gjumi,depo,wc, terasë .
Adresa: Rr.12 Qershori
Investitori:Albi ProjectNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim