Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 18 2022 10:31

LINA-Shitet banesa 112.29m2 kat -IX- Ferizaj

Publikuar: Maj 18 10:31
Shikime: 3
🏢Shitet Banesa 112.29m2 në katin 9.
Investitori;ROYAL RESIDENCE.
✅Eshtë në proces ndertimi.
📍Rr.Kuvendi i Arberit Ferizaj
📌Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
🌳Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
👷🏻‍♂️Është duke u ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
♻️Ka mirmbajtje të rregullt.
🚘Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
🚨Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
🔹Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
Organizimi:Sallon+Kuzhinë
3/Dhoma të gjumit
2/Banjo
Terasë
Depo
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së në Ferizaj
📍Po ashtu gjindemi edhe në Prishtinë me lokacion te rruga B (mbi VIVA FRESH STORE
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// info@agjensioni-lina.com
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione