LINA-Shitet banesa 116m2 kati III Lagja Re 292/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagje te Re
Sipërfaqe: 116 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura:116.7m2
Kati:III
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa:Lagje te Re
Pronari shqiptari dhe me dokumentacion ne rregull.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim